Global InterGold

Global InterGold – Twoje Złoto za Ułamek Ceny.

Global InterGold jest sklepem internetowym (jak np. Amazon, eBay), oferującym swoim klientom 24 – karatowe sztabki złota inwestycyjnego (próba 999,9), o gramaturze od 1g – 100g. Pochodzące od najbardziej renomowanych producentów złota na świecie pod własnym brandem. Jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży złota inwestycyjnego dla klientów indywidualnych.

Global InterGold daje swoim klientom możliwość nabycia fizycznego złota, i stworzenia osobistych rezerw minimalnym kosztem, w zamian za promocję produktów i usług sklepu.

Sklep działa w oparciu o system rekomendacyjny, w którym nie inwestuje w standardową logistykę, magazyny, reklamę i pośredników. Zamiast tego środki te przeznacza na wynagradzanie swoich zadowolonych klientów, którzy przyczyniają się do zwiększania obrotu, i rozrostu rynku zbytu firmy.

Spółka zarządzająca GIG – Global iGold UK Limited mieści się w Londynie, i tam też znajduje się biuro administracyjne.

Global InterGold jako sklep internetowy, nie potrzebuje z założenia posiadać biur reprezentatywnych, lecz posiada je przez wzgląd na swoich klientów, gdzie można spotkać zarząd firmy, odbyć szkolenie czy zrobić prezentację dla swoich przyszłych klientów, czy oczywiście bezpośrednio otrzymać swoje złoto.

 

Takie biura mieszczą się:

geneva-biuro-global-intergold➡ w Genewie w Szwajcarii, jako jednym z najważniejszych centrów ekonomicznych na świecie,
➡ w Monachium w Niemczech, Petersburgu w Rosji,
➡ w stolicy Meksyku, jako jednej z najsilniejszych gospodarek Ameryki Łacińskiej,
➡ i najnowsze biuro w Barcelonie jako głównej siedzibie Światowej Rady Liderów – uroczyste otwarcie odbędzie się 15-16 sierpnia 2018 r.

Global InterGold jest już na 5 kontynentach, w ponad 200 krajach świata, dynamicznie się rozwija, i już niebawem będą powstawać nowe lokalne placówki.

 

Celem firmy jest rozpowszechnienie złota wśród ludzi, i odbudowanie jego prawdziwych, historycznych wartości dla świata.

 

Założeniem firmy jest, by dzięki odpowiednim narzędziom, więcej osób mogło dzielić się wolnością i sukcesem, by mogło zwiększać swój potencjał i budować wysoki standard życia na ziemi.

 

Prezentacja firmy przez wiceprezydenta firmy Costasa Polemitisa:

Prezentacja jednego z polskich liderów – pana Jacka Minkiewicza:

Klienci sklepu mogą składać zamówienia w ramach programu motywacyjnego, za pomocą którego otrzymują bonusy, które mogą wykorzystać do opłacenia zleceń na ich fizyczne złoto inwestycyjne, w zamian za promocję sklepu i jego produktów.

Dzięki temu programowi motywacyjnemu, każdy z klientów ma możliwość tworzenia osobistych zasobów w postaci rezerw złota.

 

Przyznane nagrody mogą pokryć do 95% wartości zamówienia, a każdy klient ma do wyboru co zechce zrobić ze swoimi sztabkami:

 • odsprzedaż z powrotem do sklepu – gwarantowany odkup przez sklep po cenie rynkowej,
 • zamówić dostawę do domu,
 • lub pozostawić na przechowanie w certyfikowanym depozycie.

 

Podstawowe fakty:

 

 

 

 

Dane widniejące na grafice, to twarde fakty z którymi się nie dyskutuje!😉

 

Ponadto, w 2016r. sklep rozpoczął produkcję sztabek złota własnej marki Global InterGold. Sztabki posiadają akredytację LBMA (Londyńskie Stowarzyszenie Rynku Kruszczów) i DMCC.

 

Ale pomimo tego, zawsze znajdzie się jakiś “artysta”, który będzie chciał z tym polemizować.😏

 

 

 

 

Od 2016r. Global InterGold jest również producentem sztabek, sygnowanych własną marką.

Jak nabywamy złoto?

 • Tradycyjny zakup:

Jako że jest to sklep z branży e-commerce, możemy dokonać zakupu w tradycyjny sposób, bezpośrednio ze strony sklepu, wybierając sztabki od 1g – 100g spośród kilku renomowanych producentów (Münze, Perth, Heraus, Argo-Heraus).

 • Za premię w programie bonusów lojalnościowych, czyli to co nas najbardziej interesuje:

Podczas rejestracji, W momencie zamówienia otrzymujemy FV, na której wyszczególnione są sztabki złota o wartości 7000 Euro, które zamawiamy, wraz z uwzględnioną przedpłatą wynoszącą w przypadku tabeli GoldSet GoldLine 1050 Euro , gdzie mamy możliwość zakupu złota z rabatem wynoszącym 15%. Co musimy zrobić by tak się stało?

sklep ze złotem Global InterGold

W XXI wieku złoto możesz nabyć w wielu miejscach, lecz czy najczystsze i za 5% – 15% ceny?

 

 

 

 

 

 

4 proste kroki, by mieć złoto za 15% wartości na przykładzie tabeli zamówień GoldSet GoldLine:

Global InterGold - rejestracja

 

Wystarczy kliknąć w obrazek i dokonać bezpłatnej rejestracji w systemie.

 

 

 

 

 

 

 

Złóż zamówienie na odpowiednią dla siebie tabelę zamówień.

 

 

 

 

 

 

Przedpłata na zakup złota Global InterGold

 

Dokonaj przedpłaty wysokości 5% – 15% wybranego wcześniej zamówienia.

 

 

 

 

 

Polecaj i promuj Global InterGold

 

Polecaj produkty i usługi Global InterGold i zgarniaj bonusy.

Za osobiste 2 rekomendacje do sklepu ze złotem*, z poziomu 3 tabeli zamówień, otrzymujesz bonus za zamknięcie każdej z sekcji z osobna.

 

 

 

*Warunek: 2 zarekomendowanych klientów, którzy tak jak Ty, kupią sobie złoto lub złożą zamówienie na zestawy złotych sztabek na podstawie pełnej, ratalnej lub częściowej opłaty.

 

Twoja informacja posłużyła jako skuteczna rekomendacja, co przyczyniło się do pozyskania klienta i zwiększenia obrotu w sklepie, za co zostajesz  wynagrodzony w złocie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czym zarabia firma?

 • na różnicach kursowych złota, kupuje hurtowo, sprzedaje detalicznie,
 • na bezpośredniej sprzedaży złota inwestorom,
 • zysk z obrotu na złocie (kupno-sprzedaż), księguje odsprzedaż tego samego złota od klientów, ilość operacji w czasie (nawet do 60/godz) – wew. rynek zbytu bez potrzeby kupowania złota z zewnątrz.
 • niewielka część wpłaty, np. w przypadku tabeli Goldline z 1050E, 50E jest przeznaczane na utrzymanie naszego backoffice,
 • 15% od każdej zamkniętej tabeli zamówień.

Dlaczego Global InterGold?

 • firma globalna, od 2010r. na rynku,
 • produkt, który możemy spieniężyć w każdym czasie w dowolnym miejscu na świecie,
 • pełna legalność otrzymania bonusu w złocie,
 • gwarancja odkupu produktu przez firmę,
 • corocznie odnawiana licencja na handel metalami szlachetnymi i wewnętrzne audyty, sprawdzanie wiarygodności i legalności firmy)
 • brak comiesięcznych abonamentów czy wymuszonych kwalifikacji,
 • liczne bonusy w postaci sztabek złota, rejsów, zegarków,
 • jasny i przejrzysty system marketingowy, doskonale wiesz ilu klientów potrzebujesz by zarobić 2550 Euro w złocie,
 • w przypadku braku kwalifikacji – zwrot przedpłaty w złocie – 0 ryzyka,

Jaką przewagę ma Global InterGold na innymi projektami marketingowymi?

Program GoldSet – dochód aktywny

 • GIG ma produkt który każdy zna i rozumie od zarania dziejów, nie trzeba inwestować czasu w wyjaśnianie sensu jego posiadania i jego wpływ na nasze finanse,
 • prosty, jasny i klarowny plan marketingowy – dokładnie wiesz, ilu klientów potrzebujesz by otrzymać określony bonus, np. w wysokości 2550 Euro w złocie (GoldSet GoldLine),
 • czy pracując w swojej obecnej firmie, potrafisz DOKŁADNIE odpowiedzieć na pytanie: Kiedy zarobisz pierwsze 10 tys. zł? Podaj dokładny obrót, bo z tego są pieniądze, liczbę klientów, i dodatkowe warunki jakie musisz spełnić. Są systemy, gdzie 200 osób w strukturze, nie zapewnia takiego wynagrodzenia.
 • KWALIFIKACJA: w typowej sieci, MUSISZ kupić co miesiąc produkty, by spełnić kwalifikację, oczywiście w GIG, pieniądze też biorą się z obrotu, lecz kwalifikację (kolejny zakup złota) robisz dopiero wtedy, kiedy zarobisz pierwsze 5950 Euro w złocie.

Czy dokonasz kwalifikacji – kolejnego zakupu złota, po otrzymaniu bonusu 5950 Euro w złocie, by otrzymać kolejny? Myślę, że odpowiedź jest oczywista😉

Program liderski – dochód pasywny:

Jako lider w “typowej” sieci, otrzymujesz wynagrodzenie z obrotu, zerowanego z końcem miesiąca. W GIG, punkty za obrót zbierają się historycznie z całej struktury, co znaczy że z raz wypracowanego poziomu nigdy nie stracisz, a każdy obrót w Twoim zespole, zwiększa Twoją pozycję liderską, dlatego masz ogromny, osobisty interes by jak najmocniej pomagać osobom w Twojej strukturze.

 

Jako lider w systemie dochodu pasywnego, wynagrodzenie otrzymujesz dopiero wtedy, kiedy osoba w Twoim zespole zarobi złoto!

 

Możesz pozyskać firmie wielu klientów, firma będzie miała obrót, ale Ty jako lider w systemie pasywnym, otrzymujesz bonus w złocie, wtedy kiedy Twoi ludzie zarobią! 

 

tabela-liderow-global-intergold

Za każdą złożone i opłacone zamówienie w naszej grupie, otrzymujemy tzw. punkty liderskie. Ilość punktów zależy od wielkości zamówienia i kumulują się historycznie, tzn, że raz wypracowany poziom, mamy dożywotnio. W zależności od tego, na którym jesteśmy w danym momencie poziomie, mnożymy punkty liderskie z mnożnikiem Euro z tego poziomu, i otrzymujemy pasywny dochód liderski.

Np. jedna zamknięta tabela Goldline (2550Euro) z poziomu 1 to 38,25 Euro, a z poziomu 7 to 114,75 Euro.

Między liderami na poszczególnych poziomach występują nadprowizje.

 

 

 

Dodatkowe nagrody rzeczowe i wycieczki dla wybitnych liderów w programie liderskim Global InterGold:

 

 

Złoto od Global InterGold

Co jeśli przystąpię do programu, i nie zarekomenduje 2 klientów?

 • zgodnie z prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość, bez żadnych konsekwencji. Firma zwróci Twoją przedpłatę,
 • jeżeli upłyną 2 tyg., a Ty zamkniesz cykl sprzedaży bez rekomendacji, otrzymasz zwrot przedpłaty w złocie – BRAK RYZYKA,
 • możesz dopłacić różnicę pomiędzy wysokością przedpłaty a wysokością złożonego zamówienia i otrzymać złoto,
 • sklep Global InterGold, każdemu klientowi gwarantuje odkup złota i wycofanie środków,

 

Odstąpienie od umowy GIG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli min. warunek nie zostanie spełniony, klient nie otrzyma bonusu, ale też nie traci pieniędzy po zakończeniu cyklu sprzedaży. Klient otrzymuje złoto, tylko za swoją przedpłatę.

Warunki odgórne są nieograniczone, jeśli zarekomendujesz więcej niż 2 klientów, częściej będziesz otrzymywać bonus w złocie.

Rekomendacja Global InterGold

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak jak sklepy czy stacje benzynowe, oferują różnego rodzaju programy bonusowo-lojalnościowe które możesz wymienić np. na dodatkowe paliwo. Tak my zbieramy punkty za reklamę i skuteczną rekomendacje, w zamian za bonus w postaci sztabek złota.

Na stacji punkty możesz wymienić na produkt ze stacji, np. paliwo. W Global InterGold otrzymujesz produkt sklepu – złoto.

 

 

 

Zarejestruj się BEZPŁATNIE i zobacz jak sklep wygląda od środka, jak się nim posługiwać!

 

Tabele zamówień w Global InterGold:

Już dziś zbuduj rynek zbytu złota, w swoim kantorze.

System wynagrodzeń składa się z 5 możliwych do wyboru tabel zamówień GoldSet:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GoldSet Global SmartGoldSet Global ProGoldSet StandardGoldSet GoldlineGoldSet Multicards

 

GoldSet Global Smart składa się z trzech poziomów i obejmuje 7 zamówień od kupujących.

 

Global InterGold Smart

 

Zlecenia kupujących są umieszczane na pierwszym poziomie tabeli zamówień.

Klient dokonując rekomendacji sklepu, jego usług i programu motywacyjnego, inicjuje zamówienia od nowych klientów.

 

 

 

 

Gold Set Global Smart

 

Gdy obie sekcje są wypełnione, stół rozdziela się  na dwie tabele zamówień, w których zostaną złożone nowe zamówienia klientów, a zamówienia obecnych przejdą na drugi poziom.

 

 

 

 

 

Global InterGold - GoldSet Global Smart

 

Po podzieleniu tabeli, kupujący znajdą się na trzecim poziomie. Gdy zamówienie jest na trzecim poziomie (jedno miejsce na dole), a pierwszy poziom jest wypełniany, klient otrzymuje wynagrodzenia po wypełnieniu każdej sekcji z osobna.

 

 

 

 

 

Wystarczy dwóch klientów w sekcji pierwszej – lewej, lub drugiej – prawej, by otrzymać 500 Euro brutto ( 500E – 50E (opłata techniczna) – 15% na serwis i program liderski (dochód pasywny) tj. 382,5 Euro w złocie.

W ten sposób klient otrzymuje dwukrotnie tzw. 500 jednostek nagród ( 1u. = 1 Euro), i zwraca mu się koszt przedpłaty za zamówienie. To nazywa się pełnym cyklem zamówienia, i tabelę uważa się za zamkniętą.

Klient może przejść nieograniczoną liczbę cykli.

 

 

 

GoldSet Global Smart

 

Każdy klient ma prawo wybrać czy bonus z pierwszej sekcji przeznaczy na przedpłatę na inny program bonusowy, czy odbierze swój bonus w złocie. W zależności od opcji wybranej przed zamknięciem drugiej sekcji, kupujący może:
– użyć jednostek nagrody, aby dokonać kolejnej przedpłaty i złożyć kolejne zlecenie GoldSet Global Smart i kontynuować polecanie nowych zamówień;
– sprzedać sztabki złota i złożyć zamówienie GoldSet Global Pro.
– zaprzestać uczestnictwa w tabeli GoldSet Smart.

 

 

Pamiętaj: Sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GoldSet Global Pro

 

 

 

 

 

 

Klient rekomenduje nowych klientów do sklepu, którzy są umieszczani na pierwszym poziomie tabeli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po rozbiciu tabeli pojawiają się trzy nowe tabele dla zamówień nowych klientów, mające nowy pierwszy poziom dla nowych zamówień od klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

W wyniku udanych rekomendacji sklepu, kolejność przechodzi do następnego poziomu, aż dotrze do trzeciego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W rezultacie pomyślnych rekomendacji, tabela się wypełnia i dzieli, a nasz klient wędruje na trzeci poziom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamówienia nowych klientów są umieszczane tylko na tabeli klienta, który polecił im firmę. Tak właśnie bierze się pod uwagę pracę klientów przy kredytowaniu jednostek nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po zakończeniu każdej sekcji klient otrzymuje 1275 jednostek nagrody,
tj. 3 * 1275 jednostek nagrody.
(jednostki nagrody są równe euro), aby zapłacić za zamówienie na sztabki złota.

 

 

 

Tabela zamówień jest uznawana za kompletną (1 cykl), gdy klient otrzymał pełną nagrodę w wysokości 3825 jednostek (EUR brutto).

1275E za sekcję

–  minus 75 Euro opłaty technicznej

– minus 15% opłaty, program liderów ( 180 EUR)

= 1020 EUR

Razem 3060 EUR w złocie na rękę.

 

Pamiętaj: Sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania!

 

W tabeli zamówień GoldSet Standard, przedpłata wynosi 540E, a nagroda po przejściu przez dwie tabele zamówień 7000E. Bonus za cykl dostajemy za każdą zamkniętą sekcję na pierwszym poziomie (niebieska, czerwona, zielona, pomarańczowa), w momencie kiedy mamy min. 2 rekomendacje osobiste, i znajdujemy się na 4 poziomie.

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj: Sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania!

 

W przypadku tabeli zamówień GoldSet GoldLine, analogicznie jak w przypadku tabeli Smart, bonus otrzymujemy będąc na trzecim poziomie, mając zarekomendowanych osobiście min. 2 klientów.

Przedpłata na tabeli GoldLine wynosi 1050 Euro, i za każdą z dwóch sekcji w pierwszej tabeli z cyklu otrzymujemy po 1500 Euro, i w drugiej tabeli z cyklu po 2000 Euro.

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj: Sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania!

 

Przedpłata w tabeli GoldSet Multicards wynosi 375 Euro. 

Bonus za każdą z sekcji z pierwszego poziomu to 700 Euro, czyli razem 1400 Euro.

Oczywiście, obowiązuje te same zasady rekomendacji, co na poprzednich tabelach GoldSet – min. 2 klientów.

 

Po zakończeniu tabeli i otrzymaniu bonusu, mamy do wyboru:

 • wziąć pełny bonus i odejść,
 • wziąć bonus po potrąceniu przedpłaty na nową tabelę GoldSet Multicards i kontynuować cykl razem ze swoimi klientami,
 • lub większą cześć bonusu przeznaczyć na przedpłatę na tabelę GoldSet GoldLine i wziąć różnicę.

 

 

 

 

Pamiętaj: Sukces jest wprost proporcjonalny do zaangażowania!

global-intergold-backoffice

 

Twoja tabela zamówień się zamknęła, i co dalej?

➡ odsprzedaj,💰

➡ zamów do domu,🚚

➡ odbierz osobiście w jednym z biur,✍🤝

➡ zdeponuj w sejfie.🗝👮‍

 

I tak w kółko cyklicznie👍

 

 

 

PAMIĘTAJ: Dopóki masz swoich dwóch klientów z sobą na tabeli zamówień, dopóty masz spełnioną kwalifikację, uprawniającą do cyklicznego i nieskończonego zamykania kolejnych tabel‼🔥

 

Dlaczego warto, abyś zabezpieczył swoją przyszłość w złocie?

Złoto zapewnia Ci:

➡ BEZPIECZEŃSTWO – fizyczne złoto zabezpiecza oszczędności,

➡ ODPORNOŚĆ NA INFLACJĘ – złoto doskonale przechowuje wartość,
➡ PONADCZASOWOŚĆ – złoto jest synonimem wartości uznawanym od wieków,
➡ BRAK PODATKÓW – złoto jest wolne od VAT i podatku Belki
➡ BONUS – w programie marketingowym Global InterGold, złoto możesz otrzymać już za ułamek wartości.

 

PAMIĘTAJ: “Stosunek do złota, jest stosunkiem do rządu, jak kupujesz złoto tzn. że rządowi nie ufasz, a jak bardzo ufasz rządowi, to ufaj papierkom które ten rząd emituje. No ale jak nie ufasz, to się zastanów, co z tym fantem zrobić.” – Robert Gwiazdowski

 

“In Gold We Trust”

“Money is Freedom Made of Gold”