BitClub Network

BitClub Network

Jak Ty możesz tutaj zarobić? Przeczytaj do końca!

Jest kopalnią Bitcoinów i kilku innych kryptowalut. Posiada wielkie, strzeżone magazyny niedaleko Reykjaviku, w których znajdują się tzw. koparki o wartości wielu milionów $.

Koparka to specjalny komputer, na którym potwierdzane są tranzakcie z  globalnej sieci bloków. Im wydajniejsza jest koparka, tym częściej podejmuje się rozwiązania danego bloku, i tym samym ma większą szansę trafić na nagrodę w postaci obecnie 12,5 BTC.

Im więcej użytkowników Bitcoina w sieci, i im więcej podmiotów go kopiących, tym zwiększa się trudność wydobycia. Stąd bardzo ważne jest, by regularnie wymieniać i aktualizować sprzęt, co oczywiście wiąże się z potężnymi kosztami, nie wspominając o optymalizacji kosztów za energię elektryczną.

 

Dokonując inwestycji w  “pule”, kupujesz udziały częściowe w sprzęcie wydobywczym, a firma za zainwestowane pieniądze, kupuje coraz nowszy i wydajniejszy sprzęt do wydobywania kryptowalut, a zyskiem otrzymanym z nagród za wykopane bloki, dzieli się ze swoimi inwestorami. Na dzień dzisiejszy BitClub wypłaca swoim udziałowcom ok. 130 mln $ miesięcznie.

Powodem dla którego BitClub Network różni się od innych kopalnii na świecie, jest fakt, że jego model biznesowy jest wspierany przez tysiące górników BitClub Network na świecie.

Dzięki temu unikatowemu modelowi biznesowemu każdy członek sieci BitClub, może zakupić sprzęt górniczy i podzielić się całkowitymi zyskami ze wszystkich wydobywanych Bitcoinów. Członkowie ci mogą wykorzystać część swoich dochodów z wydobycia, aby kupić dodatkową moc wydobywczą, dokonać zakupu tzw. udziałów częściowych puli, czy po prostu reinwestować swoje środki.

Dzięki temu, że “górnik” przez pewien określony przez niego czas, przeznacza swój “urobek” na zakup częściowych udziałów, wartość pracującego dla niego sprzętu wzrasta, i tym samym ilość uzyskanych z nich aktywów.

 

Koparki podczas swojej pracy zużywają znaczne ilości energii elektrycznej i emitują bardzo dużo ciepła, które trzeba efektywnie odprowadzać. Ze względu na bardzo sprzyjający klimat i ceny energii elektrycznej BitClub zlokalizowany jest na Islandii.

 

Obecnie ( koniec marca 2018r.) BitClub z mocą na poziomie 478 PH/s zajmuje 9. pozycje na świecie. W ciągu najbliższych paru miesięcy zostanie podłączony, już zakupiony, sprzęt o mocy 2000 PH, co może awansować kopalnię do pierwszej 5-tki na świecie.

Jeśli to tylko możliwe, BitClub składa zamówienia na dostawy kolejnego sprzętu. Obecnie jest produkowany dla nas sprzęt o mocy 15 TH, jednak ze względu na monopol w jego produkcji, każdy musi poczekać na swoją kolej.

Paradoks polega na tym, że kopalnia BCN ma więcej środków, niż by chciała i mogła przeznaczyć na inwestycje w nowy sprzęt, gdyż producent nie nadąża z produkcją. Dlatego w niedalekiej przyszłości ma to ulec zmianie, gdyż właściciel Russ, ma w planach utworzenie własnej linii produkcyjnej.

Obecne statystyki kopalni, moc i wydobyte bloki możesz sprawdzić TUTAJ lub TUTAJ.

 

No dobra, ale jak ja mogę na tym skorzystać?

Zakup puli,  umożliwia nam zarabianie w Bitcoinie w przedziale 7% – 12% miesięcznie. Naliczenia dzienne z taki pul, są zależne od ceny Bitcoina w danym momencie, mocy wydobywczej kopalnii i trudności jego wydobycia. Bez potrzeby posiadania sprzętu do wydobywania Bitcoinów, koniecznego oprogramowania , energii elektrycznej, przepustowości lub innych problemów. Partycypujemy w mocy wydobywczej sprzętu umieszczonego w specjalnie przystosowanym do tego miejscu w Islandii.

Kopalnia kupuje cały sprzęt wydobywczy, dzięki czemu nie musi go wynajmować. Jako górnik w BCN, masz możliwość przejęcia maszyn, jeśli uważasz że możesz efektywniej wydobywać sam. BCN jest też w stanie odsprzedać sprzęt, gdy zbliża się szczyt jego możliwości.

To bardzo ważne by utrzymywać wydajność i kupować najnowszy sprzęt, bo zapewnia to najlepszy zwrot inwestycji.

Na przestrzeni lat, od kiedy funkcjonuje BCN, mieliśmy okazję zobaczyć niesamowity wzrost wydajności sprzętu, i niezmiennie jesteśmy w stanie kupować ten sprzęt od najlepszych producentów na świecie (BitFury i Bitmain).

Za każdym razem gdy likwidowana jest starsza część sprzętu, nasi członkowie mają szansę przejąć go jeśli sobie życzą.

Przystępując z nami do wspólnego kopania, oszczędzasz sobie problemów wynikających z użytkowania własnego sprzętu np.w domu (odprowadzanie ciepła, hałas w domu, ew. usterki,). Dodatkowo działanie prywatnego sprzętu, jest niejako uzależnione od twojej obecności, bo gdy gdzieś wyjedziesz, a sprzęt przestanie kopać, ew. domownicy mogą sobie nie poradzić z ustaleniem i naprawieniem usterki.

 

REJESTRUJE SIĘ W BITCLUBIE

 

Plan Marketingowy BitClub Network

Część pasywna – bezobsługowa

Pule do kopania Bitcoin:

Do wyboru są 4 warianty do wydobywania Bitcoina: o wartości 500$, 1000$, 2000$ i pula założycielska będąca sumą poprzednich za 3500$.

Przed przystąpieniem do zakupu puli wydobywczej, wymagana jest jednorazowa opłata członkowska w wysokości 99$, płatna w BCH a za chwilę również w BCH, BTC, ETH czy ClubCoin.

Gdzie kupię Bitcoin lub Bitcoin Cash?

Puli możesz wykupić dowolną ilość. Każda z puli pracuje przez 1000 dni czyli prawie 3 lata, i codziennie generuje profit.

Naliczenia dzienne z taki pul, są zależne od ceny Bitcoina w danym momencie, mocy wydobywczej kopalnii i trudności jego wydobycia, i mieszczą się w przedziale 7% – 12% miesięcznie.

Twoja pula będzie pracować 1000 dni, od 31 dnia po zakupie, jest to okres potrzebny firmie na rozruch, przygotowanie i podłączenie zakupionego przez Ciebie sprzętu.

W każdej z puli masz możliwość ustawienia reinwestycji od 0% – 100%, co jest wskazanym i strategicznym rozwiązaniem  od początku (lecz niekoniecznym), jeśli naprawdę poważnie chcesz podejść do tematu zarabiania z BCN.

Dzięki reinwestycji uzyskujesz “efekt kuli śnieżnej” zwiększając swoje udziały, maksymalizując zyski i wydłużając żywotność pracy puli, gdyż mając zawsze ustawiony pewien % reinwestycji, każdy częściowy udział pracuje kolejne 1000 dni.

Pule Bitcoin Bitclub Network

Pule GPU do kopania altcoinów:

GPU pule BCN

 

 

 

Pule GPU Bitclub Network

Drugi rodzaj pakietów to GPU, w których mamy pełną dowolność którą z kryptowalut ( BCH, CLUB, DASH, ETC, ETH, XMR, ZEC) chcemy wydobywać.
Pojedyńczy pakiet kosztuje 1000$ a FOUNDER 5000$.
Wcześniej pula GPU pracowała 2000 dni bez możliwości reinwestycji, po aktualizacji jest to 1000 dni lecz z możliwością ustawiania reinwestycji jak w przypadku puli do kopania Bitcoina.

Właściciel zapowiedział, że niebawem pojawi się możliwośc odsprzedaży naszej mocy obliczeniowej z pul GPU do zastosowań komercyjnych firm zewnętrznych np.  biuro projektowe do skomplikowanych obliczeń architektonicznych.

Profit z wydobycia otrzymujemy w kryptowalucie, na którą w danym momencie jest ustawiona pula i możemy to dowolnie zmieniać.

 

Część aktywna: wynagrodzenie za promocje

Drzewko binarne:

Jako aktywny górnik (z min. 1 pulą wydobywczą) możesz generować dodatkowy dochód za reklamę i promocję kopalnii BCN.

Przykładowo kiedy ktoś kupi pulę za 1000$ a Ty posiadasz tylko za 500$, prowizja zostanie zamrożona do czasu zakupienia przez Ciebie puli o wartości 1000$. Oprócz prowizji otrzymujesz również punkty do drzewka:

 • Za pulę o wartości 500$ otrzymujesz 3 punkty
 • Za pulę o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę o wartości 2000$ otrzymujesz 12 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 1000$ otrzymujesz 6 punktów
 • Za pulę GPU o wartości 5000$ otrzymujesz 30 punktów

W momencie uzyskania 15 punktów po lewej i 15 punktów po prawej stronie, zamyka się tzw. cykl. W tym momencie otrzymujesz Bitcoin CASH (BCH) o wartości 200$, a następnie z Twojej struktury zabieranych jest po 15 punktów z obu stron (kasowanie pkt-ów za które już dostałeś wynagrodzenie).

Punkty są Ci naliczane za każdym razem, kiedy osoba w Twojej strukturze, niezależnie od miejsca w którym się znajduje, kupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony!

Rejestrując się z mojego polecenia będziesz otrzymywać punkty dzięki mojej aktywności, ponieważ kolejne zaproszone przeze mnie osoby znajda się pod Tobą. Oznacza to, że jedna ze stron Twojego drzewka będzie budowana przez mnie, a Tobie zostaje tylko budowanie drugiej strony.

 

W Bitclubie obowiązują górnicze rangi . Każdy nowy użytkownik posiadający co najmniej jedną pulę uzyskuje rangę Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie czterech cykli na dobę i osiągnięcie zarobków dziennych na poziomie 800$.

Rangi a ilość możliwych cykli do zamknięcia na dobę:

 • Miner – 4 cykle
 • Builder – 5 cykli
 • Pro Builder – 6 cykli
 • Master Builder – 8 cykli
 • Monster Builder – 10 cykli
 • Mega Monster Builder – 12 cykli

 Bitclub Network - rangi

 

 

Matching bonus:

Za każdym razem kiedy osoba w Twojej strukturze zamknie cykl i otrzyma swoje 200$, Ty otrzymujesz 10$ bonusu – aż do 10 poziomów w głąb w przypadku rangi Mega Monster Builder:

 

Bonus Level Up:

Jest bonusem przyznawanym za bezpośrednie polecenie, tzn. że otrzymujesz od 5% – 9% wartości puli osoby jaką bezpośrednio poleciłeś w zależności do którego Twojego TEAMU dana osoba w tym momencie będzie przynależeć.

TEAM 1
osoby 1 i 2 = 5%
TEAM 2
osoby 3, 4 i 5 = 6%
TEAM 3
osoby 6, 7 i 8 = 7%
TEAM 4
osoby od 9 wzwyż = 8%

Do tego dochodzą jeszcze częściowe prowizje z poziomów Twoich poleconych. Cały opis planu marketingowego znajdziesz na stronie Bitclubu, w zakładce Resources a dalej Compensation Plan.

 

 

Jak widzisz, możesz tylko na własnym kapitale uzyskać kilka-kilkanaście % miesięcznie, bez potrzeby mówienia o tym komukolwiek, jeśli chcesz to zachować tylko dla siebie, lub dodatkowo zwiększyć swój dochód o aktywną promocję firmy.

 

TUTAJ bezpiecznie kupisz potrzebne Bitcoiny, a TUTAJ rozpoczniesz swoją przygodę z BCN.

 

 

Wybór jak zawsze należy do Ciebie!😉

 

 

 

 

 

 

 

REJESTRUJE SIĘ W BITCLUBIE

 

 

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Tak czy inaczej prezentowane tu treści mogą być pomocne w prowadzeniu działań marketingu internetowego. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, nigdy nie daje Ci 100% gwarancji zarobku (ja również nie dam ci takiej gwarancji), a każda działalność zarobkowa obarczona jest ryzykiem. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *